"Chceš-li míti synka vola, hleď, ať jemu smrdí škola." (Jindřich Šimon Baar: Paní komisarka)

Náš chovatelský kroužek má díky Michalu Švecovi vytvořenou novou fotogalerii, kterou najdete na tomto odkazu:

http://animal-foto.wgz.cz/

Ve středu 12. 3. 2014 jsme měli v chovatelském kroužku návštěvu dvou tříd ze ZŠ v Klenčí p. Čerchovem. Děti byly nadšené, akci připravil a děti provázel Michal Švec z 2.6. Fotky můžete vidět na stránkách "chovateláku" http://animal-gjsb.wgz.cz/menu/novinky/denik/navsteva-z-klenci.

Také v chovatelském kroužku bylo na Den otevřených dveří 4. 12. 2013 velmi živo, a to hlavně díky Michalu Švecovi ze třídy 2-6. Vše bylo perfektně zorganizováno a připraveno, návštěvníci si mohli poslechnout i povídání o zvířatech, pohladit hady a počkat na krmení některých druhů. Poděkování patří také studentům 1-8, 3-8, 1-6 a 7-8.

DOD

Konečná verze služeb v chovatelském kroužku:

Po 3.8...6-7 h

Út 1.8...5-6 h

St 1.6...6 h

Čt 3.8...7 h

Pá 1.8...6 h

Máme založenou novou skupinu na Facebooku - Chovatelský kroužek GJŠB ;-)

Díky Radku Dřímalovi a Michalu Švecovi máme nové přírůstky - ježčí slečnu albínku, žabičku, gekonky, ...

Sledujte aktualizace na http://animal-gjsb.wgz.cz

SAM 2976

Náš chovatelský kroužek má nové webové stránky díky Michalu Švecovi z 2.6. Můžete tak sledovat veškeré dění s našimi svěřenci, po přihlášení najdete i rozpis služeb a další informace. S veškerými podněty se obraťte na správce Michala Švece.

http://animal-gjsb.wgz.cz

Chovatelský kroužek má na naší škole mnohaletou tradici. Zaměření není specifikováno, preferujeme spíše nenáročné chovance, příp. se stav přizpůsobuje zájmu dětí, event. výuce biologie. V současné době máme několik hadů, vodní želvy, želvu matamata, scinka, agamy, achatiny, papoušky vlnkované, nezbytná morčata, králíčky, činčilu, křečky, pískomily, pavouky, strašilky a kobylky, potkany a myši. V letošním roce se nám úspěšně daří množit a odchovávat agamy vousaté, z jejich prodeje na chovatelské burze pak hradíme některé potřeby. V kroužku pracují převážně děti z nižšího gymnázia. Potravu si zčásti odchováváme sami (hlodavce pro hady a hmyz), ostatní krmení a další potřeby nám hradí Sdružení rodičů GJŠB, za což velmi děkujeme.