
Gymnázium J. Š. Baara
„Chceš-li míti synka vola, hleď, ať jemu smrdí škola.“
— Jindřich Šimon Baar
Aktuálně
Kde se pivo vaří…
22. 6. 2026
Studentům předmaturitních tříd se na exkurzi v pivovaře líbilo.
Celý příspěvek →
Kyanotypie
22. 6. 2026
Kyanotypii si vyzkoušeli nejen naši studenti při laboratorních cvičeních. Tento proces jsme využili i při tvorbě památečních záložek pro výměnné studenty z Francie a Německa.
Celý příspěvek →
Francouzi v Praze
21. 6. 2026
V úterý 16. června 2026 jsme se s našimi francouzskými přáteli vydali do Prahy, města stovek věží. Naši korespondenti bohužel nemohli déle spát, jelikož autobus do Prahy odjížděl již v 8:00.
Celý příspěvek →Po stopách anglicky mluvících zemí
21. 6. 2026
Během tohoto školního roku se třídy 6.8, 4.6 a 5.6 v hodinách angličtiny pod vedením paní učitelky Wischenbart zapojily do celoročního projektu zaměřeného na anglicky mluvící země.
Celý příspěvek →











