Naši studenti excelují v soutěži Požární ochrana očima dětí

S velkou radostí Vám přinášíme zprávu o úspěchu našich studentů v soutěži Požární ochrana očima dětí, kterou pořádá Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka. Sedm studentů našeho gymnázia dosáhlo vynikajících výsledků v okresním kole.

V kategorii 2D prací pro šesté a sedmé ročníky základních škol se nám podařilo obsadit první a třetí místo. První místo si odnesla Anna Fojtíková, která se projevila vynikající prací s barvou. Na třetím místě se umístila Anastázie Argmannová, která dokázala efektivně zkombinovat kresbu a malbu.

V kategorii digitálních technologií jsme měli dokonce dva týmy, které se umístily na stupních vítězů. Na druhém místě se umístili Tomáš Pekár-Hudák a Alex Carda a na prvním místě skupina žáků: Jan Králíček, Petr Vorlíček a Tomáš Martínek. Všichni zmínění okouzlili porotu vyprávěním dramatického příběhu prostřednictvím ploškové animace.

Všem soutěžícím chceme poděkovat za skvělou reprezentaci naší školy a gratulujeme jim ke skvělým výsledkům. Tento úspěch ukazuje, jak talentovaní a schopní jsou naši studenti a jak výbornou práci odvádějí naši učitelé v oblasti výtvarného umění a digitálních technologií.

Všichni úspěšní studenti také postupují s pracemi do krajského kola soutěže a přejeme jim mnoho úspěchů i v této další fázi.