Studentům předmaturitních tříd se na exkurzi v pivovaře líbilo.
V rámci laboratorních cvičení z biologie a chemie jsme tradičně navštívili Městský pivovar Domažlice. Prošli jsme si postup vaření piva od vstupních surovin až po finální výrobek. Nejvíce času jsme strávili v příjemně chladném ležáckém sklepě. Tam si pro nás náš průvodce Zdeněk Judák připravil ochutnávku zdejších produktů. Děkujeme panu sládkovi za poutavý výklad a čas, který nám věnoval.







