ISIC 2021

Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým studentům mezinárodní studentský průkaz ISIC.

Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje studium na naší škole, ale rovněž funguje jako mezinárodně uznávaný doklad studenta, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako průkaz využitelný pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR. 

ISIC je také neocenitelnou pomůckou při cestování – v zahraničí bude ISIC uznán na více než sto dvaceti pěti tisících místech.Co přináší ISIC vydaný přes naši školu? Funguje jako čipová karta na vstup do školy/do jídelny. Nemusíte již tedy svému synovi/své dceři pořizovat speciální čip.

Je oficiálním průkazem studenta naší školy. Mnohými institucemi je uznáván jako plnohodnotné potvrzení o studiu (např. městské dopravní podniky).

Školní ISIC si není nutné každý rok pořizovat znovu – vydaný průkaz zůstává držiteli po celou dobu studia; licence ISIC je však platná pouze od září do konce následujícího kalendářního roku (16 měsíců), po roce se následně student může rozhodnout, zda si zakoupí známku prodlužující platnost, kterou získá pouze ve škole.

Školní ISIC je levnější! Prvotní pořízení průkazu stojí 290 Kč.

Cena prodloužení v dalších letech je pouze 180 Kč.

V případě ztráty či zničení vystavujeme duplikát za 110 Kč.

(ISIC v běžné distribuci stojí 350 Kč každý rok).

Jak si ISIC objednat?  

O průkazy ISIC se na naší škole stará pan Ing. Josef Šerlovský. Žádost o vydání průkazu (Zadost_A4_ISIC.pdf), prosím vyplňte, podepište (u studentů mladších 16 let je vyžadován podpis zákonného zástupce) a společně s průkazovou fotografií zašlete prosím uvedené kontaktní osobě na email: jserlovsky@seznam.czdo předmětu zprávy uveďte název fotografie: jméno.příjmení.třída.jpg.

Dále poplatek 290 Kč zašlete na účet 107-2071710287/0100.

Variabilní symbol Vám zašlu emailem po obdržení fotografie a „Žádosti o vystavení průkazu“.

Hotový průkaz Vám bude vydán k novému školnímu roku.